Gramy dla Kamila

GRAMY DLA KAMILA

Kim jest Kamil

Kamil, to niezwykle pozytywna postać. Już wcześniej o nim słyszałam, ale teraz przyszło mi go poznać osobiście podczas pracy w Artneo. Jest pełnym radości chłopakiem z Olsztyna, który świetnie sobie radzi w życiu. Każdy z nas może nauczyć się od niego pozytywnego podejścia do życia.

Kamil od urodzenia choruje na SMA (rdzeniowy zanik mięśni) i jeździ na wózku, który jest jednocześnie jego nogami, biurkiem do pracy, stołem do jedzenia, czy wykonywania innych czynności. Niestety wózek, który ma obecnie, jest już stary i zużyty, tzn. przestał pasować do stale zmieniającego się ciała Kamila. Dlatego od jakiegoś czasu Kamil zbiera na nowy wózek, który pozwoli mu na samodzielne poruszanie się i będzie specjalnie wyprofilowany, aby było mu wygodnie.

Jak wiadomo, wózek, to nie jedyne wydatki Kamila. Aby choroba nie postępowała zbyt szybko, musi on poddawać się zabiegom rehabilitacyjnym przynajmniej 6 razy w tygodniu. To też jest ogromny koszt. Dlatego chcemy mu pomóc.

Co możemy dla niego zrobić

Jak w tamtym roku, również w tym WAMA Ladies Open będzie okazją do pomocy bardziej potrzebującym. W tym roku pomagamy jednej konkretnej osobie – Kamilowi z Olsztyna.

Przy zapisać na turniej, dokonaj opłaty wyższej niż wynosi opłata startowa (min. 100 zł). Oczywiście mile widziane są wpłaty wyższe. Już w tamtym roku dziewczyny pokazały, że są w stanie pomagać i wpłacać dużo wyższe kwoty 🙂

Aby Was dodatkowo zachęcić do pomocy, przygotowaliśmy dla Was upominki w postaci bransoletek z elementem tenisowym. <zdjęcie wkrótce>

Mamy nadzieję, że chętnie weźmiecie udział w pomaganiu. Zachęcamy Was do tego bardzo gorąco.