Szkłoland-sponsor strategiczny

http://szkloland.pl/

Szkłoland Sp. z o.o. jest wiodącym w regionie warmińsko-mazurskim przetwórcą szkła budowlanego, dekoracyjnego oraz meblowego. Przez lata przygotował szeroką ofertę dla swoich klientów. Może zatem zaproponować pełen asortyment szkła płaskiego i luster wszystkich światowych producentów. Szkłoland to także wykwalifikowani specjaliści, którzy doradzą na każdym etapie realizacji zamówienia. Z pewnością są w stanie zrealizować każde zlecenie.

W swojej ofercie spółka Szkłoland posiada takie usługi jak:

Druk cyfrowy – innowacyjna technologia pozwala na druk cyfrowy na prawie wszystkich materiałach, w tym teoretycznie niemożliwych do zadrukowania – szkła.

Cięcie – każda obróbka szkła zaczyna się od wycięcia kształtu. Posiadamy nowoczesne maszyny CNC do rozkroju, które pozwalają wyciąć każdy kształt z zadowalającą dokładnością.

Szlifowanie i polerowanie – szlif jest podstawowym elementem obróbki szkła. Pozwala na pozbycie się ostrych krawędzi po rozkroju poprzez szlifowanie w wybranym profilu. Dodatkowo usuwa się mikropęknięcia na brzegach tafli co zapobiega uszkodzeniom spowodowanych naprężeniami szkła.

Fazowanie – fazowanie jest procesem, podczas którego nadaje się załamanie na krawędzi szkła. Dzięki tak prostemu zabiegowi uzyskuje się załamanie światła na krawędzi, co daje wyjątkowy efekt wizualny.

Wiercenie i frezowanie – zastosowanie szkła w różnorodnych elementach wyposażenia wnętrz, takich jak drzwi, ścianki, przeszklenia, zabudowy, półki, lustra, balustrady, stwarza konieczność łączenia go z innymi elementami.

Sitodruk – sitodruk na szkle jest nowoczesną formą zdobienia szkła, która polega na nakładaniu farby ceramicznej na taflę szkła. Farba jest utwardzana w procesie hartowania szkła, dzięki czemu uzyskujemy bezpieczny produkt w żądanym wzorze i kolorze.

Hartowanie i gięcie – hartowanie szkła polega na nagrzaniu szkła od 620ºC do 720ºC, a następnie gwałtownym ochłodzeniu sprężonym powietrzem.

Klejenie UV – klejenie szkła metodą UV ma zastosowanie głównie w produkcji mebli szklanych.

Laminowanie – laminowanie szkła polega na sklejeniu kilku jego tafli przy pomocy folii.

Szyby zespolone – szyby zespolone to szyby termoizolacyjne składające się z kilku tafli szkła połączonych w pakiet przy pomocy ramek.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na firmowej stronie spółki – http://szkloland.pl/

Zachęcamy także do obejrzenia filmu przedstawiającego Szkłoland