TURNIEJ 2017

Informacje o Turnieju

Nazwa turnieju: Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Warmii i Mazur Kobiet w Tenisie Ziemnym

Data Turnieju: 16.09.2017 (sobota)

Rozgrywki: Singiel Kobiet + Turniej pocieszenia

 

 

WYNIKI RYWALIZACJI:

TURNIEJ GŁÓWNY

I runda
• Iwona Zaworska (Olsztyn) – Alina Kolendo (Olsztyn) 7:5, 6:4
• Aleksandra Rzentkowska (Olsztyn) – Dagmara Dowgiałło (Olsztyn) 6:4, 5:7, 10:8
• Marzena Truskowska (Olsztyn) – Patrycja Koliwer-Mikołajczyk (Olsztyn) 3:6, 6:2, 13:11
• Anna Góralska (Olsztyn) – Agnieszka Dumkiewicz (Iława) 6:2, 6:2
• Arletta Tuzik (Lidzbark Warmiński) – Bożena Benderska (Kwidzyn) 6:2, 6:3
• Donata Koliwer (Olsztyn) – Karolina Pomierska (Kwidzyn) 6:3, 6:4
• Lidia Trembicka (Olsztyn) – Dorota Redzińska (Kwidzyn) 6:3, 6:3
• Monika Łomnicka (Kwidzyn) – Marta Zaręba-Wołodkowicz (Olsztyn) 6:3, 7:5
• Urszula Kopeć (Olsztyn) – Aleksandra Szymańska (Iława) 6:4, 6:2
• Dorota Stadnicka (Iława) – Ewelina Warykiewicz (Olsztyn) 6:3, 6:2
• Joanna Arłukowicz (Olsztyn) – Magdalena Dowgiałło (Ryn) 6:4, 6:2

II runda
• Edyta Wilczyńska (Iława) – Małgorzata Kalinowska-Pieczkowska (Olsztyn) 7:5, 6:3
• Iwona Zaworska (Olsztyn) – Aleksandra Rzentkowska (Olsztyn) 7:5, 6:4
• Barbara Mysiak (Iława) – Judyta Filar-Pieczkowska (Olsztyn) 4:6, 7:5, 10:8
• Marzena Truskowska (Olsztyn) – Lidia Nazdrowicz-Rutecka (Olsztyn) 6:3, 6:2
• Arletta Tuzik (Lidzbark Warmiński) – Anna Góralska (Olsztyn 6:3, 7:5
• Lidia Trembicka (Olsztyn) – Donata Koliwer (Olsztyn) 6:2, 6:2
• Urszula Kopeć (Olsztyn – Monika Łomnicka (Kwidzyn) 6:2, 6:2
• Dorota Stadnicka (Iława) – Joanna Arłukowicz (Olsztyn) 6:3, 6:2

Ćwierćfinały
• Edyta Wilczyńska (Iława) – Iwona Zaworska (Olsztyn) 5:7, 6:2, 10:2
• Barbara Mysiak (Iława) – Marzena Truskowska (Olsztyn) 6:7, 6:3, 10:7
• Arletta Tuzik (Lidzbark Warmiński) – Lidia Trembicka (Olsztyn) 6:4, 6:2
• Urszula Kopeć (Olsztyn) – Dorota Stadnicka (Iława) 6:4, 6:2

Półfinały
• Barbara Mysiak (Iława) – Edyta Wilczyńska (Iława) 6:3, 6:4
• Urszula Kopeć (Olsztyn) – Arletta Tuzik (Lidzbark Warmiński) 6:2, 6:4

Finał
Urszula Kopeć (Olsztyn) – Barbara Mysiak (Iława) 6:3, 6:2

TURNIEJ POCIESZENIA

I runda
• Małgorzata Kalinowska-Pieczkowska (Olsztyn) – Paulina Butrym (Kętrzyn) 6:3, 6:3
• Dagmara Dowgiałło (Olsztyn) – Alina Kolendo (Olsztyn) 6:4, 7:5
• Patrycja Koliwer-Mikołajczyk (Olsztyn) – Lidia Nazdrowicz-Rutecka (Olsztyn) 6:3, 6:3
• Karolina Pomierska (Kwidzyn) – Dorota Redzińska (Kwidzyn) 6:2, 7:6
• Aleksandra Szymańska (Iława) – Marta Zaręba-Wołodkowicz (Olsztyn) 6:3, 6:4
• Ewelina Warykiewicz (Olsztyn) – Magdalena Dowgiałło (Ryn 6:3, 2:6, 10:6

II runda
• Małgorzata Kalinowska-Pieczkowska (Olsztyn) –Dagmara Dowgiałło (Olsztyn) 4:6, 6:3 10:8
• Judyta Filar-Pieczkowska (Olsztyn) – Patrycja Koliwer-Mikołajczyk (Olsztyn) 6:4, 6:3
• Agnieszka Dumkiewicz (Iława) – Karolina Pomierska (Kwidzyn) 6:4, 7:5
• Aleksandra Szymańska (Iława) – Ewelina Warykiewicz (Olsztyn) 4:6, 6:2, 10:6

Półfinały
• Judyta Filar-Pieczkowska (Olsztyn) – Małgorzata Kalinowska-Pieczkowska (Olsztyn) 6:2, 6:2
• Aleksandra Szymańska (Iława) – Agnieszka Dumkiewicz (Iława) 7:6, 6:4

Finał
Judyta Filar-Pieczkowska (Olsztyn) – Aleksandra Szymańska (Iława) 6:3, 7:5

 

GALERIA ZDJĘĆ (kliknij w poniższy obrazek)

turniej tenisowy

 

 

Informacje jakie pojawiły się o naszym turnieju w Internecie, a także adresy stron, na których pisano o wydarzeniu

Strona wydarzenia na Facebooku

2.08.2017 Artykuł z portalu Fit nie Fat – naszego oficjalnego Partnera Medialnego

29.08.2017 Artykuł na portalu Orientacja.pl

30.08.2017 Artykuł na portalu sportowym Egit Sport

17.09.2017 Artykuł na wiadomosci.olsztyn.pl

18.09.2017 Artykuł z galerią zdjęć na portalu sportowym Egit Sport

18.09.2017 Artykuł na sport.wm.pl

18.09.2017 Artykuł na wama-sport.pl