WAMA Ladies Open 2018 – wyniki

Gra pojedyncza

I runda

Beata Chrostowska-Szkalis (Lidzbark Warmiński) – Natalia Jarmołowicz-Aniołkowska (Olsztyn) 6:3 6:2

Milena Kubach (Iława) – Hanna Zajączkiewicz (Olsztyn) 6:3 6:2

Sylwia Chrobok (Ostróda) – Aleksandra Rzentkowska (Olsztyn) 6:4 6:3

Dorota Pawłowska (Piaseczno) – Wioletta Dubilas ((Olsztyn) 6:2 6:3

Monika Łomnicka (Kwidzyn) – Aneta Bąkowska (Iława) 6:2 6:4

Donata Koliwer (Olsztyn) – Alicja Kochmańska (Olsztyn) 6:3 6:3

Urszula Dumio (Dobre Miasto) – Aleksandra Staniszewska (Olsztyn) 6:2 6:3

Anna Grygołowicz (Olsztyn) – Ewelina Warykiewicz (Wołowno) 6:4 6:3

Joanna Kossek (Iława) –Ewa Chodnicka (Pisz) 6:4 6:2

Jolanta Grabowska (Barczewo) – Agnieszka Dobies (Olsztyn) 7:5 2:6 7:5

Agnieszka Dumkiewicz (Iława) – Małgorzata Kalinowska (Olsztyn) 3:6 6:2 7:4

Agata Nosko (Kwidzyn) – Edyta Grabowska (Ostrołęka) 6:2 6:3

Lidia Polkowska (Pisz) – Natalia Sycz (Górowo Iławeckie) 6:3 6:2

II runda

Urszula Kopeć (Olsztyn) – Beata Chrostowska-Szkalis (Lidzbark Warmiński) 6:2 6:2

Elżbieta Suchowilska (Olsztyn) – Agnieszka Bielawska (Iława) 7:5 6:2

Anna Góralska (Olsztyn) – Paulina Wojczulanis (Lidzbark Warmiński) 6:3 6:2

Judyta Pieczkowska-Filar (Olsztyn) – Milena Kubach (Iława) 6:4 6:3

Dorota Pawłowska (Piaseczno) – Arletta Tuzik (Lidzbark (Warmiński)

Monika Łomnicka (Kwidzyn) – Joanna Niska (Ostrołęka) 6:2 6:2

Donata Koliwer ((Olsztyn) – Monika Erzepki (Olsztyn) walkower

Iwona Zaworska (Olsztyn) – Urszula Dunio (Dobre Miasto) 6:4 6:2

Anna Grygołowicz (Olsztyn) – Dorota Stadnicka (Iława) walkower

Sylwia Chrobok (Ostróda) – Anna Jusis (Ostróda) 6:2 6:2

Joanna Kossek (Iława) – Paulina Butrym (Kętrzyn) 6:3 7:6

Edyta Wilczyńska (Iława) – Jolanta Grabowska (Barczewo) 6:3 6:3

Agnieszka Dumkiewicz (Iława) – Lidia Trembicka ((Olsztyn) 6:3 3:6 7:0

Maria Jocz (Olsztyn) – Alina Kolendo (Olsztyn) 6:4 3:6 9:7

Agata Nosko (Kwidzyn) – Grażyna Przechadzka (Iława) 6:4 6:4

Barbara Mysiak (Iława) – Lidia Polkowska (Pisz) 6:4 6:3

1/8 finału

Urszula Kopeć (Olsztyn) – Elżbieta Suchowilska (Olsztyn) 6:2 6:2

Anna Góralska (Olsztyn) – Judyta Pieczkowska-Filar (Olsztyn) 6:7 6:3 7:5

Dorota Pawłowska (Piaseczno) – Monika Łomnicka (Kwidzyn) 6:3 6:2

Iwona Zaworska (Olsztyn) – Donata Koliwer ((Olsztyn) 4:6 6:2 7:2

Anna Grygołowicz (Olsztyn) – Sylwia Chrobok (Ostróda) 6:4 4:6 7:4

Joanna Kossek (Iława) – Edyta Wilczyńska (Iława) 6:4 6:7 7:4

Agnieszka Dumkiewicz (Iława) – Maria Jocz (Olsztyn) 6:2 6:4

Agata Nosko (Kwidzyn) – Barbara Mysiak (Iława) 6:2 6:4

Ćwierćfinały

Urszula Kopeć (Olsztyn) – Anna Góralska (Olsztyn) 6:3 6:4

Dorota Pawłowska (Piaseczno) – Iwona Zaworska (Olsztyn) 6:2 6:2

Anna Grygołowicz (Olsztyn) – Joanna Kossek (Iława) 6:3 6:3

Agata Nosko (Kwidzyn) – Agnieszka Dumkiewicz (Iława) 6:2 6:4

Półfinały

Agata Nosko (Kwidzyn) -Anna Grygołowicz (Olsztyn) 6:3 4:6 7:1

Dorota Pawłowska (Piaseczno) – Urszula Kopeć (Olsztyn) 6:2 6:4

Finał

Dorota Pawłowska (Piaseczno) – Agata Nosko (Kwidzyn) 6:3 6:2

 

Gra podwójna

I runda

Urszula Dunio (Dobre Miasto)/Elżbieta Suchowilska (Olsztyn) – Ewelina Warykiewicz (Wołowno)/Aleksandra Rządkowska (Olsztyn) 6:3 7:6

Agata Nosko (Kwidzyn)/Marzena Mertin – Paulina Butrym (Kętrzyn)/Jolanta Grabowska (Barczewo) 6:3 6:2

Judyta Pieczkowska-Filar (Olsztyn)/Anna Góralska (Olsztyn) – Sylwia Chrobok (Ostróda)/Anna Jusis (Ostróda) 6:3 6:2

Monika Łomnicka (Kwidzyn)/Agnieszka Dumkiewicz (Iława) – Wioletta Dubilas (Olsztyn)/Alicja Kuś 6:2 6:3

Lidia Trembicka ((Olsztyn)/Arletta Tuzik (Lidzbark (Warmiński) – Aneta Bąkowska (Iława)/ Joanna Kossek (Iława) 6:2 6:2

Marzena Truskowska/Monika Erzepki (Olsztyn) – Edyta Wilczyńska (Iława)/Barbara Mysiak (Iława) 6:4 4:6 7:4

Beata Chrostowska-Szkalis (Lidzbark Warmiński)/ – Paulina Wojczulanis (Lidzbark Warmiński) – Małgorzata Kalinowska (Olsztyn)/Alina Kolendo (Olsztyn) 6:4 6:2

Aleksandra Ołowianiuk (Gołdap)/Karolina Czarkowska (Iława) – Anna Grygołowicz (Olsztyn)/Donata Koliwer (Olsztyn) 6:2 6:2

II runda

Agata Nosko (Kwidzyn)/Marzena Mertin – Urszula Dunio (Dobre Miasto)/Elżbieta Suchowilska (Olsztyn) 6:2 6:2

Judyta Pieczkowska-Filar (Olsztyn)/Anna Góralska (Olsztyn) – Monika Łomnicka (Kwidzyn)/Agnieszka Dumkiewicz (Iława) 6:2 6:4

Marzena Truskowska/Monika Erzepki (Olsztyn) – Lidia Trembicka ((Olsztyn)/Arletta Tuzik (Lidzbark (Warmiński) 6:3 6:2

Aleksandra Ołowianiuk (Gołdap)/Karolina Czarkowska (Iława) – Beata Chrostowska-Szkalis (Lidzbark Warmiński)/ – Paulina Wojczulanis (Lidzbark Warmiński) 6:2 6:3

Półfinał

Judyta Pieczkowska-Filar (Olsztyn)/Anna Góralska (Olsztyn) – Agata Nosko (Kwidzyn)/Marzena Mertin 7:6 6:4

Aleksandra Ołowianiuk Gołdap)/Karolina Czarkowska (Iława) – Marzena Truskowska/Monika Erzepki (Olsztyn) 6:2 7:5

Finał

Aleksandra Ołowianiuk (Gołdap)/Karolina Czarkowska (Iława) – Judyta Pieczkowska-Filar (Olsztyn)/Anna Góralska (Olsztyn) 6:2 6:4

 

Turniej pocieszenia

I runda

Arletta Tuzik (Lidzbark Warmiński) – Wioletta Dubilas (Olsztyn) 6:2

Aneta Bąkowska (Iława) – Joanna Niska (Ostrołęka) 6:1

Aleksandra Rzentkowska (Olsztyn) – Anna Jusis (Ostróda) 6:2

Lidia Trembicka (Olsztyn) – Małgorzata Kalinowska ((Olsztyn) 6:4

Paulina Butrym (Kętrzyn) – Agnieszka Dobies (Olsztyn) 6:4

II runda

Agnieszka Bielawska (Iława) – Natalia Jarmołowicz-Aniołkowska (Olsztyn) 6:2

Paulina Wojczulanis (Lidzbark Warmiński) – Hanna Zajączkiewicz (Olsztyn) 6:0

Arletta Tuzik (Lidzbark Warmiński) – Aneta Bąkowska (Iława) 6:1

Aleksandra Staniszewska (Olsztyn) – Alicja Kochmańska (Olsztyn) 6:2

Ewelina Warynkiewicz (Wołowno) – Aleksandra Rzentkowska (Olsztyn) 6:0

Paulina Butrym (Kętrzyn) – Agnieszka Dobies (Olsztyn) 6:4

Lidia Trembicka (Olsztyn) – Alina Kolendo (Olsztyn) 6:4

Edyta Grabowska (Ostrołęka) – Natalia Sycz (Górowo Iławeckie) 6:0

Ćwierćfinał

Paulina Wojczulanis (Lidzbark Warmiński) – Agnieszka Bielawska (Iława) 6:2

Arletta Tuzik (Lidzbark Warmiński) – Aleksandra Staniszewska (Olsztyn) 6:0

Paulina Butrym (Kętrzyn) – Ewelina Warynkiewicz (Wołowno) 6:2

Lidia Trembicka (Olsztyn) – Edyta Grabowska (Ostrołęka) 7:5

Półfinał

Arletta Tuzik (Lidzbark Warmiński) – Paulina Wojczulanis (Lidzbark Warmiński) 6:2

Lidia Trembicka (Olsztyn) – Paulina Butrym (Kętrzyn) 7:5

Finał

Arletta Tuzik (Lidzbark Warmiński) – Lidia Trembicka (Olsztyn) 6:2